72hlogo.jpg

72 hodín

Na podporu dobrovoľníctva je zameraný projekt 72 hodín, ktorý na Slovensku po prvýkrát odštartoval na jeseň 2010 a to veľmi úspešne. RmS sa preto rozhodla zorganizovať túto akciu znovu, aj v spolupráci s okolitými krajinami, kde má projekt 72 hodín niekoľkoročnú tradíciu a je veľmi obľúbený. Najbližší ročník sa u nás bude konať 19. až 21. októbra 2012.

Viac informácii, fotografií a videí nájdete na stránke 72hodin.mladez.sk .

logo_most

Ocenenie MOST

Ocenenie MOST, ktoré RmS každoročne udeľuje, je morálnym ohodnotením dobrovoľníckej práce. Dostávajú ho organizácie a ich jednotliví členovia, ale aj samosprávy a podnikateľské subjekty, ktoré sa rozhodli mladých ľudí podporovať. Cena MOST preto, lebo mosty spájajú a pomáhajú prekonávať bariéry.

www.mladez.sk/most

logo_mladiOSN

Mladí OSN

Medzi úspešné projekty, ktoré už majú svoju tradíciu, patrí program zameraný na aktivizáciu a participáciu mladých ľudí – Mladí OSN. Je to celosvetový projekt, v rámci ktorého krajiny vysielajú jedného zástupcu mladých ľudí priamo na Valné zhromaždenie OSN. Na ňom dostanú vybraní účastníci možnosť hovoriť o problémoch mládeže pred zástupcami krajín z celého sveta.

RmS tento projekt zastrešuje v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí SR a Ministerstvom školstva.

Viac na www.mladez.sk/mladiosn


Sponzorovaný hosting od WebSupport.sk